VOLEJTE 725 517 597

Skeleton Software Facebooku Skeleton Software na Twitteru Skeleton Software na LinkedIn

Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace pro všechny významné mobilní platformy:

Android
iOS
Windows Mobile

K vývoji používáme multiplatformní framework Xamarin, který nám umožňuje sdílení vytvořených částí mezi jednotlivými platformami. Můžeme tedy dodávat aplikace klientům rychleji a levněji.

S vývojem v prostředí Xamarinu máme dlouholeté zkušenosti. Vytvořili jsem již více jak 40 aplikací a o svých zkušenostech i přednášíme na konferencích a podobných akcích.

KONTAKTUJTE NÁS


Využití funkcí mobilního zařízení

Námi používaný framework Xamarin pro vývoj mobilních aplikací umožňujě programové využití veškerých dostupných funkcí a senzorů mobilního zařízení, jako například:

  • Ukládání kontaktů do mobilního zařízení
  • Přímé telefonování a psaní SMS z vytvořené aplikace
  • Využití vestavěného fotoaparátu
  • Nízkoúrovňová komunikace s okolním HW přes Bluetooth a Wi-Fi

Reference

Čárové kódy

Díky fotoaparátu mobilního zařízení lze rozpoznávat a následně zpracovávat 1D i 2D (QR) čárové kódy. Možné využití pro skladové hospodářství, navigaci turistů, sledování pohybu zboží.

Reference

GPS a mapové podklady

Z mobilních aplikací lze programově využívat vestavěné mapy daného mobilního zařízení. V kombinaci s určením GPS polohy je možňé například navigovat uživatele na danou polohu s využitím jeho oblíbené navigační aplikace.

Další možná využití jsou například cílené zprávy (reklamní sdělení) na základě polohy uživatele, ovládání okolních systémů při vstupu do určeného prostoru (například otevření vjezdové závory).

Reference

Push notifikace

Vyvinuli jsme vlastní serverové řešení pro snadnou implementaci push notifikací na všechny mobilní platformy. Jsme schopni velmi rychle umožnit posílat push notifikace na všechna mobilní zařízení, případně na konkrétní vybraná zařízení.

Využití je celá řada od zasílání zpráv uživatelům, marketingu, kdy je možné oslovit uživatele při vstupu do obchodu až například po varování uživatelů v konkrétní oblasti před nějakou hrozbou.

Reference

Mikrotransakce a platební brány

V rámci našich aplikací jsme implementovali řadu platebních možností:

  • mikrotransakce v rámci aplikace - například možnost dokoupit konkrétní data z mobilního katalogu
  • platba za předplatné - možnost zakoupit předplatné pro mobilní podobu blogu
  • platební brána

Reference

Android Wear

Námi používaný framework Xamarin pro vývoj mobilních aplikací umožňujě programové využití veškerých dostupných funkcí zařízení. 

Reference

Integrace reklamy

Integrace reklamy - použitý systém Google AdMob.

Reference

Nabídka práce

job_mobile

.NET programátor mobilních aplikací

Více informací

Vyjádření našich klientů

Thank you so much for your hard work and dedication on creating a product that was so simple and seamless to use. I speak on behalf of the Napa Valley Film Festival team and all of our consumers when I say that this year's mobile app experience was outstandingly positive. I so appreciate your willingness to make yourself available, and I certainly hope we continue to work together in the coming year to improve and strengthen the mobile app's accessibility and functionality.

Napa Valley Film Festival
Haley Robinson, Digital Marketing Associate

Více citací

Facebook

Úvod | Služby | Produkty | Reference | Kontakty | Přihlásit |

 Zpracování osobních údajů

Copyright © 2022 Skeleton Software s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.