VOLEJTE 725 517 597

Skeleton Software Facebooku Skeleton Software na Google+ Skeleton Software na Twitteru Skeleton Software na LinkedIn

Volné pracovní pozice

Zabýváme se zakázkovou tvorbou software s využitím nástrojů firmy Microsoft (.NET, C#, MS SQL, Xamarin). Nejraději máme projekty kombinující některé z těchto oblastí:

  • Rozsáhlé webové informační systémy
  • Multiplatformní mobilní aplikace
  • Projekty z oblasti IoT

Jako naši budoucí kolegové se můžete těšit na:

  • Používání moderních technologií a neustálý technický rozvoj
  • Rodinnou atmosféru bez zbytečné byrokracie
  • Možnost přímo ovlivňovat výsledný produkt svými nápady
  • Práce na inovativních projektech z mnoha oblastí:
    • Počítačové zpracování a rozpoznání obrazu
    • Projekty s velmi rozsáhlými databázemi
    • Komunikace a integrace mnoha různých hardware

Přidejte se k nám. V současné době nabízíme následující pracovní pozice:

job_mobile .NET programátor mobilních aplikací

Náplň práce:

  • Vývojář v C# ve frameworku Xamarin
  • Vývoj pro platformy Android, iOS a Windows Mobile
  • Základní testování vytvořených aplikací
  • Spolupráce s ostatními členy týmu

Požadujeme

  • Zkušenosti s .NET Framework - C#
  • Uživatelská znalost mobilních aplikací

job_web .NET programátor webových aplikací

  • Vývoj na platformě .NET
  • Základní testování vytvořených částí

Požadujeme

  • Zkušenosti s .NET Framework (C#, ASP.NET)
  • Základy MS SQL
  • Znalost HTML, CSS

Co nabízíme?

  • Pozice vhodné pro absolventy SŠ/VŠ se zaměřením na IT
  • Kanceláře v centru Plzně
  • Firemní benefity
    • Volná pracovní doba
    • Sick days
    • Notebook
    • Bonusy za úspěšně dokončený projekt
    • Stravenky
    • Výuka anglického jazyka
    • Školení
    • Firemní akce
    • Zaměstnanecké půjčky
    • Možnost krátkodobé práce z domova

V případě zájmu nás kontaktujte.

Nabídka práce

job_web

.NET programátor webových aplikací

Více informací

Vyjádření našich klientů

Na firmu Skeleton Software jsem dostal velmi kladné doporučení od manažera spol. Microsoft, které se od počátku naší spolupráce naplňovalo. Profesionalita, flexibilita, spolehlivost, vstřícnost a v neposlední řadě lidský přístup. Mohu jen doporučit.

P&Q services s.r.o.
Martin Janata - jednatel

Více citací

Úvod | Služby | Produkty | Reference | Kontakty | Přihlásit |

 Zpracování osobních údajů