VOLEJTE 725 517 597

Skeleton Software Facebooku Skeleton Software na Google+ Skeleton Software na Twitteru Skeleton Software na LinkedIn

Volné pracovní pozice

Zabýváme se zakázkovou tvorbou software s využitím nástrojů firmy Microsoft (.NET, C#, MS SQL, Xamarin). Nejraději máme projekty kombinující některé z těchto oblastí:

  • Rozsáhlé webové informační systémy
  • Multiplatformní mobilní aplikace
  • Projekty z oblasti IoT

Jako naši budoucí kolegové se můžete těšit na:

  • Používání moderních technologií a neustálý technický rozvoj
  • Rodinnou atmosféru bez zbytečné byrokracie
  • Možnost přímo ovlivňovat výsledný produkt svými nápady
  • Práce na inovativních projektech z mnoha oblastí:
    • Počítačové zpracování a rozpoznání obrazu
    • Projekty s velmi rozsáhlými databázemi
    • Komunikace a integrace mnoha různých hardware

Přidejte se k nám. V současné době nabízíme následující pracovní pozice:

job_mobile .NET programátor mobilních aplikací

Náplň práce:

  • Vývojář v C# ve frameworku Xamarin
  • Vývoj pro platformy Android, iOS a Windows Mobile
  • Základní testování vytvořených aplikací
  • Spolupráce s ostatními členy týmu

Požadujeme

  • Zkušenosti s .NET Framework - C#
  • Uživatelská znalost mobilních aplikací

job_web .NET programátor webových aplikací

  • Vývoj na platformě .NET
  • Základní testování vytvořených částí

Požadujeme

  • Zkušenosti s .NET Framework (C#, ASP.NET)
  • Základy MS SQL
  • Znalost HTML, CSS

Co nabízíme?

  • Pozice vhodné pro absolventy SŠ/VŠ se zaměřením na IT
  • Kanceláře v centru Plzně
  • Firemní benefity
    • Volná pracovní doba
    • Sick days
    • Notebook
    • Bonusy za úspěšně dokončený projekt
    • Stravenky
    • Výuka anglického jazyka
    • Školení
    • Firemní akce
    • Zaměstnanecké půjčky
    • Možnost krátkodobé práce z domova

V případě zájmu nás kontaktujte.

Nabídka práce

job_web

.NET programátor webových aplikací

Více informací

Vyjádření našich klientů

Aktivní a přemýšliví programátoři, spolehlivé projektové řízení, dodržené termíny. Profesionální spolupráce.

Alza.cz
Ing. Hana Žáková - Senior business developer

Více citací

Úvod | Služby | Produkty | Reference | Kontakty | Přihlásit |

 Zpracování osobních údajů