VOLEJTE 725 517 597

Skeleton Software Facebooku Skeleton Software na Twitteru Skeleton Software na LinkedIn

Regina

Informační systém vyvinutý na zakázku pro O.s. Klub Pathfinder. Aplikace slouží pro správu členské základny. Systém je připraven na další plánovaný rozvoj.

Vyjádření klienta:

O.s. Klub Pathfinder vede od svého počátku evidenci členské základny, sleduje její vývoj, každoročně registruje stávající nové zájemce o členství. V rámci potřeby tyto úkony profesionalizovat, sjednotit a částečně automatizovat jsme se obrátili na firmu Skeleton Software s.r.o.
Naše poptávka byla specifická v tom, že jsme potřebovali zachovat data shromážděná z minulosti a implementovat je do nového systému i přes to, že nebyla jasně zatříděna, strukturována. Po vyjasnění všech požadavků a případných problémů firma zpracovala velmi rychle zkušební verzi, kterou jsme testováním, plynulou komunikací a řešením představ dovedli bez problémů k funkční verzi. Firma zohlednila naši potřebu v blízkém termínu spustit alespoň částečný provoz a poté doladit další požadavky. Instalace systému i export dat proběhl bez větších problémů.
Hodnotíme jako výborné až nadstandardní: vstřícnost, způsob komunikace, rychlost, profesionalitu provedení i vedení diskuzí nad představou finálního produktu.
Děkujeme firmě Skeleton Software s.r.o. za tuto spolupráci.
Za Klub Pathfinder Richard Vlach, hospodář

Máte zájem o podobné řešení?

KONTAKTUJTE NÁS


Zákazník: Klub Pathfinder
Webové stránky: https://regina.pathfinder.cz


Náhledy


Používané technologie

.NET Framework 3.5 + ASP.NET 3.5 + databázový server MS SQL Server 2008


Dovednosti


Vyjádření klienta

Spolupráci hodnotíme jako výbornou až nadstandardní: vstřícnost, způsob komunikace, rychlost, profesionalita provedení i vedení diskuzí nad představou finálního produktu.
Děkujeme firmě Skeleton Software s.r.o. za tuto spolupráci.

Klub Pathfinder
Richard Vlach - hospodář


Máte zájem o podobné řešení?

KONTAKTUJTE NÁS

Nabídka práce

job_mobile

.NET programátor mobilních aplikací

Více informací

Vyjádření našich klientů

Když výsledné dílo funguje jak má, vypadá přehledně a navíc působí jednoduše, mohl by někdo nezkušený prohlásit, že to bylo snadné a že by to tak zvládl každý. Ten, kdo má už něco za sebou, ví svoje. Skeleton ví a umí.

PROFISportal
Stanislav Müller, DiS.

Více citací

Facebook

Úvod | Služby | Produkty | Reference | Kontakty | Přihlásit |

 Zpracování osobních údajů

Copyright © 2022 Skeleton Software s.r.o. | Všechna práva vyhrazena.